Informace přímo do Vašeho mobilu

Město Mladá Vožice zavedlo pro lepší informovanost svých občanů SMS InfoKanál. Účelem je informovat o aktuálních důležitých událostech ve městě pomocí SMS zpráv do mobilních telefonů.

Informace přímo do Vašeho mobilu

Vážení spoluobčané,

město Mladá Vožice  Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v našem městě. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu města, který umožňuje  zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních  telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Chcete dostávat následující včasné informace:

• plánované odstávky vody, vzniklých haváriích a stavu jejich řešení?
  • plánované přerušení dodávek elektrické energie, popř. plynu?
  • uzavírky místních komunikací?
  • termíny mimořádných svozů odpadu?
  • termíny konání zasedání zastupitelstva města?
  • konání kulturních a společenských akcí?
  • mimořádné změny v provozní době úřadu města  apod.?

a další užitečné informace spojené se životem ve Vašem městě?

Zajistěte si tyto informace zasláním jedné registrační SMS, která je zpoplatněna dle tarifu Vašeho operátora, nebo se zaregistrujte na webových stránkach města.

Tento systém je pro Vás zcela zdarma, veškeré náklady hradí město.

Jak se zaregistrovat pomocí SMS?

SMS ve tvaru:

REGISTRUJmezeraJMENOmezeraPRIJMENImezeraMLADAVOZICEmezeraCISLOPOPISNE
odešlete na číslo SMS InfoKanálu:  381 201 911
                        (Pro registraci chaty je potřeba za číslo popisné přidat mezeru a slovoEVID)

Poznámka: Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy, nepoužívejte diakritiku.

Jak se odregistrovat pomocí SMS?

SMS ve tvaru:

ODREGISTRUJ

odešlete na číslo SMS InfoKanálu:  381 201 911

SMS Podatelna – komunikace s úřadem pomocí SMS zpráv:

Neodpovídejte na SMS, které od nás dostanete, nemůžeme zaručit jejich přečtení, pokud chcete s námi komunikovat, využijte prosím, SMS podatelny:

ODREGISTRUJ

odešlete na číslo SMS InfoKanálu:  381 201 911

Pro občany, kteří nemají nebo nevyužívají mobilní telefon, umožníme doručení SMS také na pevnou linku v hlasové podobě. Pro registraci pevného čísla prosím volejte: 381 201 911 nebo zašlete e-mail s žádostí o registraci na: info@infokanal.cz. V žádosti uveďte stejné údaje, které jsou vyžadovány v registračních SMS.

Další informace:

Databáze telefonních čísel nebude poskytována dalším stranám. Službu provozuje společnost INFOKANÁL s.r.o., která je řádně registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů!

S veškerými dotazy ohledně služby SMS InfoKanál se, prosím, obracejte na úřad městyse.
Další informace získáte rovněž na webových stránkách www.infokanal.cz a www.mu-vozice.cz.

SMS infokanal

Mohlo by se vám líbit...